Forum o naszej akcji

K16 będzie nasze xD

Ogłoszenie

Pozdro:)

#1 07-Sat-June-2008 21:14:56

piotr86a

Super Admin

Zarejestrowany: 07-Sat-June-2008
Posty: 12
Punktów :   

Ataki na plkingk

Jak wam poszły ataki? Ja w to duzo offa nie wpakowałem, bo ta akcja nie miała najmniejszego sensu. Trzeba moim zdaniem zaatakować całym plemieniem ale jednego gracza, a tak kazdy wysłał po pare ataków na wioski i prawie każdy sie rozbił. Proponuje póki nie zrobimy z prawdziewej akcji nie angażwoac się w tą wojne następnym razem.
Na k26 powstanie podobna inicjatywa jak ta nasza. Po tych zmianach będa możliwe dopiero konkretne ataki, moim zdaniem.
Atakowałem xksieżniczke i deletara. Z tego co widze to ksiezniczka obsatwiona jest na lini frontu dosc mocno i każda jej wioski zawiera od 30 do 40 k deffa, nawet dość głeboko. Atak na nią czerwony kropy, sam zwiad wracał z faków.
Deletar hmm tam gdzie szly ataki pojedyncze posuciekal wosjakmi, wiec off wrócił niszczac tylko mur, tam gdzie byly faki po 4 na wioske byly owbstawione, reszta to zenada, 0 organizacji. On powinien stac sie pierwszym celem ataków zmasowanych.
Najpierw powinny pojsc ataki oczyszczajace, czyli z wnetrza kontynentu po 1 offie na kazda jego wioske, tych z bliska, tak okolo na 40-50 wiosek, za fakowac z 5-6 wiosek kilkoma atakami. na pozostalych albo bedzie pusto, ale i tak sie przebijemy. zniszczy sie mury i dopiero w drugiej fali ataki przejmujace, w atakch na wioski z niskim murem.
Zanim jednak takie coś sie zrobi trzeba miec czyma takowac, dlatego kazałem wam przejmowac te puste wioski. Na nich powinien sie znaleźc sam off, obstawiony deffem z wnetrza kontyntu.

Jeżeli ktoś ma jakieś inne pomysły pisać.

Offline

 

#2 07-Sat-June-2008 22:30:04

kasandramit

Admin

2335235
Zarejestrowany: 07-Sat-June-2008
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ataki na plkingk

A ja plan wykonałam dzięki pomocy Ziołka. To znaczy miałam przypisany atak na 3 graczy ale to było całkiem bez sensu więc atakowałam tylko niezbędnego. No i wioskę przejęłam z tym że jest ona daleko ode mnie i pewnie jej nie utrzymam. Moje wojska ida do niej 20 godzin.
Popieram że atak powinien być skupiony na jednym graczu. Wtedy są większe szanse powodzenia a nie taki bajzel.

A tak w ogóle to Witam wszystkich w tym szacownym gronie

Offline

 

#3 08-Sun-June-2008 08:32:19

Nedd Rader

Uczestnik akcji

Zarejestrowany: 08-Sun-June-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ataki na plkingk

Moje ataki (10 offów) poszło do piachu Teraz gdy zostali tutaj tylko najlepsi możemy nareszcie dac rade PLKING!

Offline

 

#4 08-Sun-June-2008 12:42:02

Lolexxxxx

Super Admin

8497078
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 07-Sat-June-2008
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Ataki na plkingk

ja wyslalem 4 ataki i sie rozbily;P


Ten post to tylko moje skromne zdanie:D Nie musi się zgadzać z Twoim:p
Parkour jest bogiem, skakanie nałogiem, bieganie podstawą, ucieczka zabawą:D

Offline

 

#5 08-Sun-June-2008 13:16:54

w0oz

Uczestnik akcji

Zarejestrowany: 07-Sat-June-2008
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ataki na plkingk

ja tylko fajki puszczalem

Offline

 

#6 08-Sun-June-2008 16:54:43

mlody rules

Uczestnik akcji

Zarejestrowany: 07-Sat-June-2008
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ataki na plkingk

moj def w iekszosci jest u annihilatus-a i kilku chlopaków z dawnego TF, jak coś to moge go ściągnąć bo bedzie wracał z 2 dni
deff cały poszedł na deltara, 2 wioch zatokwałem 5 zagodami defa i nikt niewrócił także teraz po 14 bede miał wszystko na fulla i będzie można coś działać


nie lubie poniedziałków

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fmrev.pun.pl www.konoha-shinobi.pun.pl www.iwonicz-zdroj.pun.pl www.ee1putpoznan.pun.pl www.dragonpbfball.pun.pl